Sangaste Kodu

Sangaste Kodu

Imeilusas Lõuna-Eestis asub üks tore koht, kus eakad inimesed saavad rahulikult elada. Seal ei ole muresid ja probleeme, seal on hoopis head sõbrad ja väga tore personal. Valgamaal Sangaste alevikus asub 70 kohaga hooldekodu, mis pakub kodu eakatele ja hooldust vajavatele inimestele. Osutame ööpäevaringset üldhooldusteenust kahes lähestikku paiknevas majas, endise algkooli ruumides asuvat maja kutsume tervisemajaks ja teist maja pansionaadiks. Selle koha nimi on Sangaste Kodu.

Teenused

Majaelanikele valmistatakse sööki kolm korda päevas, nende toad koristatakse ning rõivad pestakse ja puhastatakse. Paljud elanikud on oma mööbli kodust kaasa toonud, mistõttu igaühe elamine on veidi omamoodi. Sangaste kohaliku perearstiga on meil hea koostöö. Kui kellelgi on vaja minna eriarsti juurde, siis viiakse klient Valka või Tartusse. Meie võtame vastu kõiki inimesi üle Eesti, me ei ole ainult oma valla rahva jaoks. Hingehoiuteenuse osutaja on EELK Sangaste koguduse õpetaja Tanel Meiel.

Kodu

Üldhooldusteenus

Külastuskord

Siseruumides külastamine ainult humaansetel eesmärkidel kaitseriietuses eelneva kokkuleppe alusel. Külastusele eelnevalt täita tervisedeklaratsiooni blankett, kohapeal olemas (Terviseameti nõue). Nii külalisel kui ka külastataval tuleb kanda ühekordset kirurgilist maski (kohapeal olemas). Jätkuvalt tuleb kinni pidada käte hügieenist. Pakid anda desinfitseerimiseks üle hooldekodu töötajale. Oma lähedastega saab jätkuvalt suhelda osakonnas oleva telefoni teel.
Loe üldist külastuskorda SIIT. Püsigem terved!
grandfather-operating-laptop-2660226-2221111

Aadress

Nooruse 2, Sangaste alevik,
Otepää vald, 67013,
Valgamaa

Juhataja

Hooldusjuht

Majandusjuhataja

Korpused

Meditsiinipersonal