Sangaste Kodu

TEADE! Seoses suurenenud COVID-19 viiruse uute puhangutega Eesti erinevates piirkondades on alates 06.08.2020 Sangaste Kodus kehtestatud külastuspiirang.

Sangaste Kodu

Imeilusas Lõuna-Eestis asub üks tore koht, kus eakad inimesed saavad rahulikult elada. Seal ei ole muresid ja probleeme, seal on hoopis head sõbrad ja väga tore personal. Valgamaal Sangaste alevikus endise algkooli ruumides asub 32 kohaga tervisemaja, kus on endale kodu leidnud memmed-taadid, kes vajavad abi ainult päeval. Teine maja ehk meie mõistes pansionaat on tavapärane 30 kohaga hooldekodu, kus elavad ööpäev läbi hooldust vajavad kliendid. Selle koha nimi on Sangaste Kodu.

Teenused

Majaelanikele valmistatakse sööki kolm korda päevas, nende toad koristatakse ning rõivad pestakse ja puhastatakse. Paljud elanikud on oma mööbli kodust kaasa toonud, mistõttu igaühe elamine on veidi omamoodi. Perearst on lähedal, täpsemalt meiega samas majas. Kui kellelgi on vaja minna eriarsti juurde, siis viiakse klient Valka või Tartusse. Meie võtame vastu kõiki inimesi üle Eesti, me ei ole ainult oma valla rahva jaoks.

Kodu

Üldhooldusteenus

Juhataja

Majandusjuhataja

Aadress

Nooruse 2, Sangaste alevik,
Otepää vald, 67013,
Valgamaa

Korpused

Meditsiinipersonal

Juhataja

Majandusjuhataja

Korpused

Meditsiinipersonal

Aadress

Nooruse 2, Sangaste alevik,
Otepää vald, 67013,
Valgamaa