Karksi Kodu

Karksi Kodu

Lõuna-Eesti Hooldekeskuse Karksi Kodu asub Viljandimaal, Mulgi vallas, Karksi külas, looduslikult kauni mõisapargi serval. Karksi Kodu asub 1987 aastal valminud endises lasteaed-algkooli majas, mis ehitati ümber hooldekeskuseks 2013 aastal. Lähedusse jäävad väga head ühendusteed Viljandi, Pärnu ja Valga suunas. 3 km kaugusel Karksi-Nuias asuvad Perearstikeskus ja apteek, 200 m kaugusel asub Karksi Külamaja, kus saab kasutada arvutit ja raamatukogu.

Teenused

Hooldekodu põhitegevus on aidata eakatel ja puuetega inimestel enda iseseisva eluga toime tulla, nende eale ja seisundile vastav hooldamine. Hooldekodu pakub teenust 90 hoolealusele. Toad on invavarustusega ja sobivad ka liikumispuudega või liikumisabivahendit kasutavatele inimestele. Tööpäevadel pakub meie elanikele erinevaid tegelusi huvijuht. Ühiselt tähistatakse kord kuus hoolealuste sünnipäevi, hommikuti toimub võimlemine, tehakse erinevat käsitööd. Karksi Kodust leiate eest sõbraliku ja rõõmsameelse õhkkonna. Kui Teil on mure oma lähedase pärast, meie aitame!

Kodu

Üldhooldusteenus

Külastuskord

Lähedaste külastamine toimub vaid etteregistreerimise alusel.

Registreerimine toimub tööpäevade E-R kella 08.00 kuni 15.00 telefonidel 4727096; 520 8291 või e-posti aadressil: maieke.palm@hooldekodu.ee

Külastamine toimub soovitavalt õuealal varikatuse all või siis külastaja soovi korral vastavas külastusruumis. Voodikesksete lähedaste külastamine toimub toas.

grandfather-operating-laptop-2660226-2221111

Aadress

Kivi 20 Karksi küla,
Mulgi vald 69104
Viljandimaa

Juhataja

Majandusjuhataja

Osakonnad

Meditsiinipersonal