Karksi Kodu

Karksi Kodu klientide külastamine toimub ainult etteregistreerimise alusel ja välitingimustes.

Karksi Kodu

Lõuna-Eesti Hooldekeskuse Karksi Kodu asub Viljandimaal, Mulgi vallas, Karksi külas, looduslikult kauni mõisapargi serval. Karksi Kodu asub 1987 aastal valminud endises lasteaed-algkooli majas, mis ehitati ümber hooldekeskuseks 2013 aastal. Lähedusse jäävad väga head ühendusteed Viljandi, Pärnu ja Valga suunas. 3 km kaugusel Karksi-Nuias asuvad Perearstikeskus ja apteek, 200 m kaugusel asub Karksi Külamaja, kus saab kasutada arvutit ja raamatukogu.

Teenused

Hooldekodu põhitegevus on aidata eakatel ja puuetega inimestel enda iseseisva eluga toime tulla, nende eale ja seisundile vastav hooldamine. Hooldekodu pakub teenust 90 hoolealusele. Toad on invavarustusega ja sobivad ka liikumispuudega või liikumisabivahendit kasutavatele inimestele. Tööpäevadel pakub meie elanikele erinevaid tegelusi huvijuht. Ühiselt tähistatakse kord kuus hoolealuste sünnipäevi, hommikuti toimub võimlemine, tehakse erinevat käsitööd. Karksi Kodust leiate eest sõbraliku ja rõõmsameelse õhkkonna. Kui Teil on mure oma lähedase pärast, meie aitame!

Kodu

Üldhooldusteenus

Külastuskord

Karksi Kodu klientide külastamine toimub ainult etteregistreerimise alusel ja välitingimustes. 

Siseruumides külastamine ainult humaansetel eesmärkidel kaitseriietuses eelneva kokkuleppe alusel. Külastusele eelnevalt täita tervisedeklaratsiooni blankett, kohapeal olemas (Terviseameti nõue). Nii külalisel kui ka külastataval tuleb kanda ühekordset kirurgilist maski (kohapeal olemas). Jätkuvalt tuleb kinni pidada käte hügieenist. Oma lähedastega saab jätkuvalt suhelda osakonnas oleva telefoni teel. Pakke saab saata posti teel, lähedastel palume pakke ise mitte tuua. Vabandame ebameeldivuste pärast ja olgem terved!
Loe üldist külastuskorda SIIT.

grandfather-operating-laptop-2660226-2221111

Aadress

Kivi 20 Karksi küla,
Mulgi vald 69104
Viljandimaa

Majandusjuhataja

Osakonnad

Meditsiinipersonal