Põltsamaa Kodu

Põltsamaa Kodu

Detsembris 2015 avatud Põltsamaa Kodu on kodu, kuhu eakal inimesel on võimalik tulla ning täisväärtuslikku elu elada. Põltsamaa Kodu asub Põltsamaa linna keskel Põltsamaa lossi ja pargi kõrval. Kõik vajalikud asutused (apteek, perearst, kirik, pood) on kilomeetri raadiuses kättesaadavad. Põltsamaa Kodus on 80 tuba, mis on sisustatud vastavalt vajadusele, kas ühe- või kahekohalisteks. Põltsamaa Kodu pakub üldhooldusteenust ning vabade kohtade olemasolul ka intervallhoodust.

majutus

Pakume majutust ühe- ja kahekohalistes tubades, kus igas toas on dušš, tualet ja väljapääs rõdule. Majas on lift ning maja ümbrust kaunistab ilus õueala.

Pesu pesemine

Hooldekodul on oma pesumaja, kus peseme teenusel olijate pesu vähemalt 1 kord nädalas või vajadusel sagedamini. Samuti koristame teenusel olijate tubasid.

Toitlustus

Tagame toitlustuse 4 korda päevas. Hommikusöök, lõunsasöök, õhtusöök ja lisaks õhtune oode.

Kõik hinnas

Kohatasu maksumus sisaldab kõiki mainitud teenuseid. Võtke julgelt ühendust ning küsige hinnapakkumist!

MEDITSIIN

Pakume tööpäevadel tervisealast nõustamist, meditsiinilist järelvalvet ja esmatasandi meditsiinilist abi. Teeme koostööd pere- ja erialaarstidega. Hooldusvahendid on kohatasu hinna sees. (Ravimid on hinna sees kuni 20€/kuu) Pakume transporti pere- ja eriarsti vastuvõttudele ning vajadusel raviasutusse.

Abistamine

Lähtuvalt vajadustest abistame teie lähedast esmatoimingutes nagu pesemine, riietumine, söömine, hügieenitoimingud jms.

LIIKUMINE

Pakume liikumisjuhi poolset nõustamist ja juhendamist ning tagame asendiravi. Vajadusepõhised abivahendid, rulaatorid ja ratastoolid on hooldekodu poolt.

Huvitegevus

Meil on hommikuring, erinevad käelised tegevused, koos ja ette lugemised, muusika kuulamine, laulmine, lauamängude mängimine, võimlemine, ühisliikumine ja palju muud.

Hingehoid

Pakume vastavalt soovile hingehoidja poolset emotsionaalset ja hingelist tuge hooldekodu elanikele ja nende lähedastele neli korda nädalas.

Teenusest

Me kõik jääme vanaks! Ka üks laulurida kõlas sarnaselt. Eakaks saamine ja jäämine ei pea olema hädade ja viletsuse aeg, kui inimene ei saa enam iseseisvalt hakkama ning tema elukvaliteet selle tõttu kannatab. Eakas olla võiks ja peaks olema auasi. Tänapäeva ühiskonnas peame suhtuma vanadusse lugupidavalt ja väärikalt. Oluline on pakkuda eakale, kes iseendaga ehk enam kõige paremini hakkama ei saa, turvalist, hoolivat, hubast ning mitmekülgsete päevategevustega kodu, kus elada. Ja just seda soovib ka Põltsamaa Kodu kõikidele oma elanikele pakkuda.

Soovid tulla teenusele?

Külastuskord

Põltsamaa Kodu elanike külastused palume eelregistreerida vähemalt üks tööpäev varem. Registreerimiseks võtta ühendust hooldusjuhiga Kaia Sarap telefonil +372 6743755 või emaili kaudu kaia.sarap@hooldekodu.ee

Soovitame külastused planeerida ennekõike värskes õhus meie õuealal. Halva ilma korral või inimese tervislikku seisundit arvestades on külastused planeeritud selleks ettenähtud ruumis. Eelneval kokkuleppel võtame pakke vastu ning pakume võimalust suhelda oma lähedastega skype teel. Loe üldist külastuskorda SIIT.
Püsigem terved! 

grandfather-operating-laptop-2660226-2221111

Soovid tulla külastama?

Aadress

Viljandi maantee 2B,
Põltsamaa, 48103
Jõgeva maakond

Hooldusjuht

Majandusjuhataja

Korpused

Meditsiinipersonal