Põltsamaa Kodu

Põltsamaa Kodu

Põltsamaa Kodu on kodu, kuhu eakal inimesel on võimalik tulla ning täisväärtuslikku elu elada. Põltsamaa Kodu asub Põltsamaa linna keskel Põltsamaa lossi ja pargi kõrval. Kõik vajalikud asutused (apteek, perearst, kirik, pood) on kilomeetri raadiuses kättesaadavad. Põltsamaa Kodus on 80 tuba, mis on sisustatud ühe- või kahekohalisteks. Põltsamaa Kodu pakub üldhooldusteenust ning vabade kohtade olemasolul ka intervallhoodust.

majutus

Pakume majutust kahekohalistes tubades, igas toas on dušš, tualett ja väljapääs rõdule. Majas on lift ning maja ümbrust kaunistab ilus õueala.

Pesu pesemine

Hooldekodul on oma pesumaja, kus peseme teenusel olijate pesu vähemalt 1 kord nädalas või vajadusel sagedamini. Samuti koristame teenusel olijate tubasid.

Toitlustus

Toitlustamine 4 korda päevas. Hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök ja lisaks õhtune oode.

MEDITSIIN

Pakume tööpäevadel tervisealast nõustamist, meditsiinilist järelevalvet ja esmatasandi meditsiinilist abi õe poolt. Teeme koostööd pere- ja erialaarstidega. Kohatasu hinna sees on hooldusvahendid ja mähkmed ning ravimid kuni 20€/kuus. Vajadusel korraldame transpordi pere- ja eriarsti vastuvõtule või raviasutusse.

Abistamine

Lähtuvalt vajadustest abistame teie lähedast esmatoimingutes nagu pesemine, riietumine, söömine, hügieenitoimingud jms.

LIIKUMINE

Pakume liikumisjuhi poolset nõustamist ja juhendamist ning tagame asendiravi. Vajadusepõhised abivahendid, rulaatorid ja ratastoolid on hooldekodu poolt.

Huvitegevus

Meil on hommikuring, erinevad käelised tegevused, ettelugemised, muusika kuulamine, laulmine, lauamängude mängimine, võimlemine, jalutuskäigud ja palju muud.

Hingehoid

Emotsionaalset ja hingelist tuge pakub neli korda nädalas hingehoidja

Teenusest

Me kõik jääme vanaks! Ka üks laulurida kõlas sarnaselt. Eakaks saamine ja jäämine ei pea olema hädade ja viletsuse aeg, kui inimene ei saa enam iseseisvalt hakkama ning tema elukvaliteet selle tõttu kannatab. Eakas olla võiks ja peaks olema au asi. Tänapäeva ühiskonnas peame suhtuma vanadusse lugupidavalt ja väärikalt. Oluline on pakkuda eakale, kes iseendaga ehk enam kõige paremini hakkama ei saa, turvalist, hoolivat, hubast ning mitmekülgsete päevategevustega kodu, kus elada. Ja just seda soovib ka Põltsamaa Kodu kõikidele oma elanikele pakkuda.

Huvitegevuse raames toimuvad igal kolmapäeval ühised lauamängud ning igal neljapäeval muusikatunnid koos Reet Otsnikuga.

Soovid tulla teenusele?

Uudised

"Suvi on ilus aeg"

"Tegus talv"

Külastuskord

Külastamine vaid etteregistreerimisel.
Soovitatav külastamise aeg

13.30 kuni 16.30 ja 17.30-19.00.

Tulekust palume teada anda Kaia Sarap telefonil +372 6743755
või e-maili kaudu kaia.sarap@hooldekodu.ee

Soovitame kohtumisi õuealal, halva ilma korral külastamiseks ettenähtud tubades. Lamaja juurde võib minna ka tema tuppa, kuid mitte enam kui 2 inimest korraga.
Kogu külastuse aja jooksul palume kanda kirurgilist maski!

Loe üldist külastuskorda SIIT.
Püsigem terved! 

grandfather-operating-laptop-2660226-2221111

Soovid tulla külastama?

Aadress

Viljandi maantee 2B,
Põltsamaa, 48103
Jõgeva maakond

Hooldusjuht

Majandusjuhataja

Korpused

Meditsiinipersonal