Tööpakkumised

Pakume tööd:

 

  •  hooldustöötajale Hellenurme Kodus, Põltsamaa Kodus, Karksi Kodus, Kose Kodus (puhkusteperioodiks), Kanepi Kodus (põhikohaga ning puhkusteperioodiks)

               - tööülesanded:

hooldekodu klientidele sotsiaalteenuste organiseerimine (abistamine igapäevatoimingutes, hooldus-põetustöö, puhtuse ja korra tagamine, turvalise sõbraliku keskkonna loomine)

- töö vahetustega (24 tundi või 11 tundi)

- info ja kontakt: Kätlin Sipelgas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 5067254 (Hellenurme Kodu)

                             Lagle Kalberg, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 6743755 (Põltsamaa Kodu)

                             Ilmar Hurt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 4727099 (Karksi Kodu) 

                             Kadri Tulp, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 6743422 (Kose Kodu)

                             Merle Lätt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 56264536 (Kanepi Kodu)

 

  • kokale Kose Kodus

          - tööülesanded: kvaliteetse toidu valmistamine hooldekodu klientidele

          - töö vahetustega

          - väljaõppe võimalus

          - info ja kontakt: Ines Lees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 6867062