Tööpakkumised

Pakume tööd:

  • meditsiiniõele Karksi Kodus
  • meditsiiniõele Sangaste Kodus

- tööülesanded:

hindab kliendi terviseseisundit ja analüüsib terviseriske, nõustab klienti ja tema lähedasi psüühikahäire põhiselt, igapäevase toimetuleku osas. Jagab ravimiinfot ja õpetab ning teostab ravimimanustamise järelvalvet.

Hooldekodu klientide tervise jälgimine, terviseprobleemide kindlaks tegemine ning vastavuses kliendi tervisliku seisundiga vajaliku meditsiiniabi organiseerimine, klientidele nende huve ja õigusi arvestava parima võimaliku hoolduse ja ravi tagamine, õendushooldusplaani koostamine koostöös kliendi perearstiga ja õendusabi osutamine, põetuse ja haigusi ennetava töö korraldamine ja teostamine ning hoolduspersonali juhendamine nimetatud valdkonnas. Psühhiaatriga koostöö tegemine.

               - soovime täistööajaga töötajat, kuid kokkuleppe saavutamisel on võimalus töötada osalise tööajaga

               - info ja kontakt: Tiiu Sirk, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 53439375

 

  •  hooldustöötajale Hellenurme Kodus, Põltsamaa Kodus, Karksi Kodus, Kose Kodus (puhkusteperioodiks)

               - tööülesanded:

hooldekodu klientidele sotsiaalteenuste organiseerimine (abistamine igapäevatoimingutes, hooldus-põetustöö, puhtuse ja korra tagamine, turvalise sõbraliku keskkonna loomine)

- töö vahetustega (24 tundi või 11 tundi)

- info ja kontakt: Soja Sipelgas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 53401504 (Hellenurme Kodu)

                             Lagle Kalberg, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 6743755 (Põltsamaa Kodu)

                             Ilmar Hurt, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 4727099 (Karksi Kodu) 

                             Kadri Tulp, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel 6743422 (Kose Kodu)