Sangaste Kodu

Sangaste Kodu

 

 

TEADE!!!
Vastavalt Vabariigi Valitsuse, Terviseameti ning Sotsiaalministeeriumi juhistele kehtestatakse AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus kõikides kodudes alates
12. märtsist 2020 ajutiselt külastuskeeld.
Ühtlasi piirame ajutiselt ka hooldusteenusel viibivate klientide koduskäimist.

 Palume lähedastele hooldekodusse pakke mitte tuua ja posti teel mitte saata!  

 

Infot lähedaste kohta saab telefonidel:
I korpus 76 90 202
II korpus 76 90 485
Juhataja 51 82017

 

Imeilusas Lõuna-Eestis asub üks tore koht, kus eakad inimesed saavad rahulikult elada. Seal ei ole muresid ja probleeme, seal on hoopis head sõbrad ja väga tore personal. Valgamaal Sangaste alevikus endise algkooli ruumides asub 32 kohaga tervisemaja, kus on endale kodu leidnud memmed-taadid, kes vajavad abi ainult päeval. Teine maja ehk meie mõistes pansionaat on tavapärane 30 kohaga hooldekodu, kus elavad ööpäev läbi hooldust vajavad kliendid. Selle koha nimi on Sangaste Kodu.

Majaelanikele valmistatakse sööki kolm korda päevas, nende toad koristatakse ning rõivad pestakse ja puhastatakse. Paljud elanikud on oma mööbli kodust kaasa toonud, mistõttu igaühe elamine on veidi omamoodi. Perearst on lähedal, täpsemalt meiega samas majas. Kui kellelgi on vaja minna eriarsti juurde, siis viiakse klient Valka või Tartusse. Meie võtame vastu kõiki inimesi üle Eesti, me ei ole ainult oma valla rahva jaoks.

 

Meile tulles palume kaasa võtta:

  • Isikut tõendav dokument (ID kaart või pass)
  • Meditsiiniline dokumentatsioon ( perearsti tõend+haigusloo väljavõte, arstliku ekspertiisi otsus puude raskusastme tuvastamiseks, tõend nakkushaiguste puudumise kohta)
  • Vajadusel isiku elukohajärgse kohaliku omavalitsuse korraldus
  • Soovi korral võimalus kaasa võtta isiklikke asju
  • Kliendi raviskeem ja vähemalt 1 kuu ravimid (juhul, kui arst on määranud ravi)

 

 

Sangaste Kodu
Nooruse 2
Sangaste alevik, Otepää vald
67013 Valgamaa
Tel. 7690318
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Juhataja Ruth Muttik
Tel. 5182017
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.