Karksi kodu

Karksi Kodu

 

TEADE!!!
Vastavalt Vabariigi Valitsuse, Terviseameti ning Sotsiaalministeeriumi juhistele kehtestatakse AS Lõuna-Eesti Hooldekeskus kõikides kodudes alates
12. märtsist 2020 ajutiselt külastuskeeld.
Ühtlasi piirame ajutiselt ka hooldusteenusel viibivate klientide koduskäimist.

Palume lähedastele hooldekodusse pakke mitte tuua ja posti teel mitte saata! 


Infot lähedaste kohta saab telefonidel:
Meditsiinipersonal 4727095
Üldhoolduse osakond 4727096
Erihoolduse osakond 4727098
Juhataja 4727099

  

Lõuna-Eesti Hooldekeskuse Karksi Kodu asub Viljandimaal, Mulgi vallas, Karksi külas, looduslikult kauni mõisapargi serval. Karksi Kodu asub 1987 aastal valminud endises lasteaed-algkooli majas, mis ehitati ümber hooldekeskuseks 2013 aastal. Lähedusse jäävad väga head ühendusteed Viljandi, Pärnu ja Valga suunas. 3 km kaugusel Karksi-Nuias asuvad Perearstikeskus ja apteek, 200 m kaugusel asub Karksi Külamaja, kus saab kasutada arvutit ja raamatukogu.

Hooldekodu põhitegevus on aidata eakatel ja puuetega inimestel enda iseseisva eluga toime tulla, nende eale ja seisundile vastav hooldamine. Hooldekodu pakub teenust 90 hoolealusele. Toad on invavarustusega ja sobivad ka liikumispuudega või liikumisabivahendit kasutavatele inimestele. Tööpäevadel pakub meie elanikele erinevaid tegelusi huvijuht. Ühiselt tähistatakse kord kuus hoolealuste sünnipäevi, hommikuti toimub võimlemine, tehakse erinevat käsitööd. Karksi Kodust leiate eest sõbraliku ja rõõmsameelse õhkkonna.

Kui Teil on mure oma lähedase pärast, meie aitame!

Meile tulles palume kaasa võtta:

  • Isikut tõendav dokument (ID kaart või pass)
  • Meditsiiniline dokumentatsioon ( perearsti tõend+haigusloo väljavõte, arstliku ekspertiisi otsus puude raskusastme tuvastamiseks, tõend nakkushaiguste puudumise kohta)
  • Vajadusel isiku elukohajärgse kohaliku omavalitsuse korraldus
  • Soovi korral võimalus kaasa võtta isiklikke asju
  • Kliendi raviskeem ja vähemalt 1 kuu ravimid (juhul, kui arst on määranud ravi)

 

 

Karksi Kodu
Kivi 20
Karksi küla, Mulgi vald
69104 Viljandimaa

Juhataja Ilmar Hurt
Tel. 4727099
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majandusjuhataja Marika Paavel
Tel. 4727097

Meditsiinipersonal
Tel. 4727095
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Üldhoolduse osakond
Tel. 4727096

Erihoolduse osakond
Tel. 4727098