Lisainfo

Meile tulles palume kaasa võtta:

  • Isikut tõendav dokument (ID kaart või pass)
  • Meditsiiniline dokumentatsioon ( perearsti tõend+haigusloo väljavõte, arstliku ekspertiisi otsus puude raskusastme tuvastamiseks, tõend nakkushaiguste puudumise kohta)
  • Vajadusel isiku elukohajärgse kohaliku omavalitsuse korraldus
  • Soovi korral võimalus kaasa võtta isiklikke asju
  • Kliendi raviskeem ja vähemalt 1 kuu ravimid (juhul, kui arst on määranud ravi)

 

 

Lugupeetud Hellenurme küla elanik!


Küsime Sinu arvamust seoses Hellenurme Kodu detailplaneeringu koostamise raames sotsiaalsete mõjude hindamise analüüsi läbiviimisega. Oma arvamust saab avaldada kuni 1. oktoobrini 2019. Küsitluslehed on saadaval Elva valla Palupera piirkonna teenusekeskuses (endine vallamaja).
Täname arvamuse avaldamise eest!

 

 

 

Lihthange- Põltsamaa Kodu patsientide jälgimissüsteemi tarne ja paigaldus

 

Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS on välja kuulutanud läbirääkimistega lihthanke „Põltsamaa Kodu patsientide jälgimissüsteemi tarne ja paigaldus“.

Tellija eesmärgiks on hankida patsientide jälgimissüsteem, mis võimaldaks tuvastada patsientide asukohta reaalajas hooldekeskuse territooriumil ja selle lähiümbruses, samuti edastada alarmteateid patsientide tervisliku seisundi osas ning eeltsoneeritud piiridest väljumise korral.

Hankeobjekti täpsem kirjeldus on toodud hankedokumentides. Hankedokumentide omandamiseks peavad huvitatud isikud esitama kirjaliku avalduse e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Hankija väljastab hankedokumendid digitaalselt e-posti teel.

Pakkumuste esitamise tähtaeg on: 30.07.2019 kell 11:00.

Tööde teostamise tähtaeg hiljemalt 31.10.2019.